5 бои Секојдневен Mens Чорапи Хроматска Мрачно Еден Пар Чорапи Човек Со Финалниот Дизајн на Облека Моден Дизајнер Стил Памук

5 бои Секојдневен Mens Чорапи Хроматска Мрачно Еден Пар Чорапи Човек Со Финалниот Дизајн на Облека Моден Дизајнер Стил Памук

Залиха
DEN 90.72
Износот:


Пакет Се Вклучени :
1x пар
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Таму може да се 1-2cm отстапување постои.
2.Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори.
Sock големина е за 39-44 ЕВРА код, НИ 7-9.5 . Пакување : opp вреќа
Големина упатство

Декларираните карактеристики

Големина:
EUR 39 44
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
PANEY QUIN
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
P01
Материјал:
Памук

Поврзани производи