Eur37-44 Мажи 2018 Зима се Згусне Топло Тери Машки Чорапи Бизнис Секојдневен Термички Зајакот Волнени Чорапи Дијамант во облик на Meias 5pairs/многу
Ново - 30 %

Eur37-44 Мажи 2018 Зима се Згусне Топло Тери Машки Чорапи Бизнис Секојдневен Термички Зајакот Волнени Чорапи Дијамант во облик

Залиха
DEN 554.88
DEN 388.00
Износот:

5 Женски чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 23 22.Ако не примите објект во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,
и тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.5 велика БРИТАНИЈА 6 6.И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царинската царинење.Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете
плаќање помогне ,тоа може да ви помогне.5 беа 25,5 25 26 26.5 28 ЕУР 39 40 41 42 43 44 45 46 НИ 7. Ние ќе се обидеме потрудиме да
се реши проблемот и да ги задоволи вас. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите динамичен информации,
пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,
или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние
ќе испрати нов производ за вас. Во овој магазин,"случајно мешање" избор на Боја не е поддржан
Поради снимање техники и осветлување и други причини,ќе предизвика разлики помеѓу слики и
стоки,ве молиме да се разбере!!! Машки чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 24. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден. Ви благодарам многу!
.
Име Мажите Sock Материјал Зајакот Волна,Spandex,Полиестер Моделот на Дијамант во облик на Големината 37-44 Пол Мажи,Машки Функција Практично,Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 5 Пара/многу
Eur37-44 Мажи 2017 Зима Се Згусне Топло Тери Машки Чорапи Бизнис Секојдневен Термички Зајакот Волна
Чорапи Дијамант во облик на Meias 5pairs/многу Материјал : Зајакот Волна,Полиестер,Spandex; Боја Тип : Дијамант во облик на Решетки Боја, Стил : Трендовски,Мода,Повик; Пол : Мажи,Машки; Повод : Шопинг,Свадба,Улица Sock; Костум За Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима; Функција : Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Анти-бактериски; Пакување : 5 Пара/многу; Sock Пакет : Opp Вреќа.5 7
​ ​
За Плаќање
1.На тој начин ве молиме
чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3.5 велика БРИТАНИЈА 4 4.
За Превозот
1. Повеќе
опциите за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим, секоја промена
момент. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцели
испраќање,ние не може да промени ништо!
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку
вие сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!
Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 30-45days, некои coutry ќе трае 35-60
дена,EMS 7-20days.5 24 25 беа 25,5 26 ЕУР 35 36 37 38 39 39 40 40 НАС 5 5. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Волна,Полиестер
Број На Модел На:
LKLJJ0586
Дебелина:
Дебели
датум:
20171014
sock боја:
Црна,Сива,Сина,Каки Чорапи
Шема:
Дијамант-облик Решетки Чорапи
sock стил:
Зрели,Тренди,Мода,Уредно Sock
Пол:
мажите,машки чорапи
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима Sock
Sock Функција:
Практично,Анти-триење,Не се лизга,Дише Чорапи
Големина:
EUR 37-44
Пакување:
5 пара Чорапи
sock пакет:
OPP вреќа

Поврзани производи