Се подигнат Жартиера Појас црвено Нога Фетиш Чорапи Еластичен Појас ноќта на Вештерките Goth Кафез Suspender Појас Ропство Подигнат Секси Свадба Жартиера
Ново - 20 %

Се подигнат Жартиера Појас црвено Нога Фетиш Чорапи Еластичен Појас ноќта на Вештерките Goth Кафез Suspender Појас Ропство Подигнат

Залиха
DEN 348.00
DEN 278.00
Износот:


2 : Non-бесплатен превозотEMS, E-пакети или DHL глобалната mail тоа е потребно околу 5 до 20 работни денови; ние препорачуваме да користите E-пакет и глобална е-mail пораки. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/број на телефон,
тоа е побарано од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.
Увозни давачки, ДДВ, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ќе најде дека производите од нашата strore со одличен квалитет и прифатлива цена.
Но, тоа трае околу 15-40 работа дена откако беше објавено. Ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат нешто ви се допаѓа. овој проблем му припаѓа на вашата одговорност .
Биста 80см-115cm
Под биста 70cm-110cm
O0550
O0551
O0552
O0553
L0022
L0023
L0024
L0025 жартиера е розова, и O0553 иста боја
L0022+O0550
L0023+O0551
L0024+O0552
L0025+O0553
Следната слика , ја Отворите директно можат да купат
Големина на :
1. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе биде дадена со себе.
Превозот :
1.
Не изберете големина според вашата земја големина .
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Сите нарачки се испраќаат во нашиот стандард пакување. Ние нудиме сите видови на различни пратката услуги за различни барање како што следи :
1 : Бесплатен превозот ,Кина пост воздух парцела.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. И кога ќе го одберете овој пратката начин,
А потоа мислиме дека ќе се согласите да ги прифатите ова задоцнување ако се случи. Ако не сте задоволни со нашите производи , ве Молиме да не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ве молиме, изберете ја големината според вашата сопствена слика и се однесуваат на мерење дадовме на web . Биста големина е клучен фактор во големина избор
4. Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени", и да не се соберат на ДДВ,
давачки и/или даноци и не може да се предвиди она што особено обвиненија може да биде.
Ве молиме Изберете ја вашата преферирана Превозот Метод или производи ќе бидат испорачани преку e Packet за НАС и Кина Пост Воздухопловната за сите други држави за слободни во стандардно.
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Во спротивно, тоа ќе го направи некои разлики . Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.
ние не сме одговорни за било царинска такса.
Хроматските Аберации :
Поради светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија,
Со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува. Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашиот локален обичај, и поштенски услуги. Нашата облека зема 'СМ' како единица.
3 : Non-бесплатен превозотDHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Тоа трае околу 3-7 работни денови;
Нормално ние го избере кина пост како превозник, во исто време ние го задржуваме правото да се избере побрзо превозникот за вас.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Број На Модел На:
S-L0024
Материјал:
Spandex
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
квалитет:
Многу добро
Големина:
All
Употреба:
Танц професионални носат
Потекло:
Кина
Ткаенини:
затегнувачка еластичноста на материјалот
Додатоци:
Хардверски Додатоци
Боја Стил:
Природна Боја

Поврзани производи