Топла Продажба Удобност Плетење Памук Едноставно Прекрасна го постави за Бебе Големина 70*120*22cm Бебе Beding Поставите чаршаф Бебе Креветчето
Ново - 10 %

Топла Продажба Удобност Плетење Памук Едноставно Прекрасна го постави за Бебе Големина 70*120*22cm Бебе Beding Поставите чаршаф

Залиха
DEN 575.52
DEN 518.00
Износот:


Креветчето Листови, Опремени Мекото Ткиво Памук Лист, Постелнина со Унисекс Прилагодено Дизајн, Одговара на Стандард Душек за Бебиња и мали деца
Ова е чаршаф дека не се душеци!!!
Стр roduct
1. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2. Сите димензии се за вашиот референца само. 2~3 cm податоци грешка е дозволено. Ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот
1. Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни.
2.Тоа обично трае околу 12~60 дена за стоката да пристигне Преку Кина, воздухот mail, Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо ако не го добиете вашиот објект на време. Ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни.
3. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот.
Политика На Враќање
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена по приемот. Ние ќе рефундирање на куповната цена, но не превозот и манипулативните трошоци. Ве молиме имајте во предвид дека предметите да се врати, мора да се во НОВ и во ДОБРА состојба. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети!

Декларираните карактеристики

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Стил:
душек маска
Возраст Опсег:
0-3 месеци,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
одделение:
квалитет
Шаблон Тип:
Животните
Големина:
120*70
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
CLZ0001
Бренд Име:
EGMAO БЕБЕ
Техника:
Плетени
Стил:
Печатени
Употреба:
Дома
Шема:
Печатени
Големина:
52
Ткаенини:
плетење
Возрасна Група:
Бебиња
Стил:
Прекрасна
Бои:
како на слика
Packaing:
Со Крпа Торба
превозот:
DHL, Fedex, Ups-от, исто така, на располагање

Поврзани производи