Зајакот Волна Материјал Жените Топли Чорапи Есен Зима Удобно Мода Женски Елка Мала Снегулка Шема Meias
Ново - 30 %

Зајакот Волна Материјал Жените Топли Чорапи Есен Зима Удобно Мода Женски Елка Мала Снегулка Шема Meias

Залиха
DEN 351.84
DEN 246.00
Износот:

5 Женски чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 23 22.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога
да не примите вашата точка на време. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3.
За Превозот
1. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Ако не примите објект во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.5 велика БРИТАНИЈА 4 4. Повеќе плаќање
опции ќе бидат достапни за Ali Express во иднина.5 28 ЕУР 39 40 41 42 43 44 45 46 НИ 7. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 30-45days, некои coutry ќе трае 35-60 дена,
EMS 7-20days.5 беа 25,5 25 26 26. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцела испраќање,
ние не може да промени ништо!
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ако
се задоволни со нашите производи и услуги.
Во овој магазин,"случајно мешање" избор на Боја не е поддржан
Поради снимање техники и осветлување и други причини,ќе предизвика разлики помеѓу слики и
стоки,ве молиме да се разбере!!! Машки чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 24.5 24 25 беа 25,5 26 ЕУР 35 36 37 38 39 39 40 40 НАС 5 5.5 велика БРИТАНИЈА 6 6.;
Пакување : 5 Пара/многу. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши
проблем и да ги задоволи вас.5 7
За Плаќање
1. Ви благодарам многу!
.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент.Понатаму за плаќање прашања, ве молиме видете плаќање помош ,
тоа може да ви помогне. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.
Име Жените Sock Материјал Волна,Spandex,Полиестер Стил на Личноста,Симпатична,Убава,Мода,Уредно Големина 35-39 Род Жени,Жени,Девојки,Дами Функција Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Анти-бактериски Пакување 5 Пара/многу
Зајакот Волна Материјал Жените Топли Чорапи Есен Зима Удобно Мода Женски Божиќ
Дрвото Мала Снегулка Шема Meias
Материјал : Волна,Spandex,Полиестер;
Големина : 35-39;
Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима;
Функција : Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Анти-бактериски;
Шема Дизајн : Божиќ Дрво,Шарени.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите динамична информација, колет
може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е
оштетени,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ да се
вие. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2. Ви благодариме!
Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царинската царинење.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
LKLJJ0544
Материјал:
Spandex,Волна,Полиестер
Објектот Должина:
medium
датум:
20170802
sock шема:
Шарени,Елен,Елка.итн Чорапи
Големина:
35-39
sock стил:
Личност,Симпатична,Убава,Мода,Уредно Sock
Пол:
Жени,Жени,Девојки,Дами Чорапи
Sock Функција:
Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот Чорапи
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима Sock
Пакување:
5 пара Чорапи
sock пакет:
OPP вреќа
Пазарната Вредност:
8 $

Поврзани производи