Ноќта на вештерките се Подигнат Жартиера Појас црна Нога Фетиш Чорапи Еластичен Појас Goth долна Облека Кафез Suspender Појас Ропство Подигнат жартиера
Ново - 20 %

Ноќта на вештерките се Подигнат Жартиера Појас црна Нога Фетиш Чорапи Еластичен Појас Goth долна Облека Кафез Suspender Појас

Залиха
DEN 348.00
DEN 278.00
Износот:


Повратни информации :
1.
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени", и да не се соберат на ДДВ,
давачки и/или даноци и не може да се предвиди она што особено обвиненија може да биде.
Ако не се направат овие дополнителни трошоци, тие мора да бидат дадени во цел за вашиот пакет да се расчисти на царинската управа.
Хроматските Аберации :
Поради светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија,
Со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува. Се обидува персоналот е биста големина е со големина по носењето невидливи долна облека.
Што може да биде предмет на ДДВ, увозните давачки, даноци или царински давачки кои можат да бидат наметнати од страна на вашата влада.
Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење.
Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми.
Превозот :
1. И кога ќе го одберете овој пратката начин,
А потоа мислиме дека ќе се согласите да ги прифатите ова задоцнување ако се случи.
2 : Non-бесплатен превозотEMS, E-пакети или DHL глобалната mail тоа е потребно околу 5 до 20 работни денови; ние препорачуваме да користите E-пакет и глобална е-mail пораки. Големина на табелата е само за референца со мерења грешка 1-3cm,
тоа е нормално, не на квалитет проблем, ве молиме да дадете ваши љубезно ве молиме да се разбере. Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царинската управа,
Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/број на телефон,
тоа е побарано од страна на превозникот на Меѓународните Пратки. Ние го задржуваме правото да се избере другите превозникот соодветно. Сите нарачки се испраќаат во нашиот стандард пакување.
3 : Non-бесплатен превозотDHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Тоа трае околу 3-7 работни денови;
Нормално ние го избере кина пост како превозник, во исто време ние го задржуваме правото да се избере побрзо превозникот за вас.
Ако треба да се плати царински давачки, тоа. Нашата облека зема 'СМ' како единица. Ве молиме проверете на царинската политика на свој место .
И телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
ние не сме одговорни за било царинска такса.
Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации како што се Име /Адреса/ Post code/број на телефон,
ние не се одговорни.
Добредојдовте на Мала Модна Продавница.
Ве молиме Изберете ја вашата преферирана Превозот Метод или производи ќе бидат испорачани преку e Packet за НАС и Кина Пост Воздухопловната за сите други држави за слободни во стандардно.
Но, тоа трае околу 15-40 работа дена откако беше објавено. Ние гарантираме дека сите производи ќе be100% се проверуваат пред да се испраќаат надвор од нашата продавница. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек . Ако не сте задоволни со нашите производи , ве Молиме да не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Материјал:
Spandex
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
S-L0022
квалитет:
Многу добро
Големина:
All
Употреба:
Танц професионални носат
Потекло:
Кина
Ткаенини:
затегнувачка еластичноста на материјалот
Додатоци:
Хардверски Додатоци
Боја Стил:
Природна Боја

Поврзани производи