силиконски bakeware торта калапи автомобил чоколадни десерти мувла ФДУ квалитет тесто габи, SCM-001-4
Ново - 24 %

силиконски bakeware торта калапи автомобил чоколадни десерти мувла ФДУ квалитет тесто габи, SCM-001-4

Залиха
DEN 93.60
DEN 71.00
Износот:


РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА. КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. 1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 9.5* 8.5* 5.5 CM Дупка големина : 6*6 CM Производ тежина : 38g

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
FDA,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
SCM-001-4
Тип:
Торта Алатки
Класификација:
Силиконски bakeware

Поврзани производи