Бесплатен превозот diy рачно изработени Кукла облека материјал Chiffon кукла додатоци за Blyth барби bjd licca најдобри Божиќни подароци играчки
Ново - 15 %

Бесплатен превозот diy рачно изработени Кукла облека материјал Chiffon кукла додатоци за Blyth барби bjd licca најдобри Божиќни

Залиха
DEN 278.40
DEN 237.00
Износот:


Големина : 16cm*47cm по парче
Материјал : Chiffon
Обично,за едно парче платно, ќе може да направи од 1-2 парчиња фустани за 1/6 bjd кукла,
ако се направи фустан за 1/4 кукли, треба 2 парчиња платно целосно.
Плаќање :
1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,
bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,
TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
Пратката И Ракувањето Со :
1.Пратката ќе се организира во рамките на 1-7 бизнис дена откако плаќање е завршена.
2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.
3.Тоа обично трае околу 10-60days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.
За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации . Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
Нови
Димензии:
16*47cm
Mfg Серија Број:
Моден
Бренд Име:
UbuyUsave
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Материјал:
Chiffon

Поврзани производи