DIY 5D Дијамант Мозаик Цртан филм Кучиња рачно изработени Целосно Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Божиќ Животни Извезени
Ново - 40 %

DIY 5D Дијамант Мозаик Цртан филм Кучиња рачно изработени Целосно Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Божиќ Животни

Залиха
DEN 552.00
DEN 331.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm, 80x80cm, 35x35cm, 45x45cm
Бренд Име:
MYCELLA
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
3d дијамант сликарство
Тема:
5d diy дијамант везови
Точка Не:
Z501J852

Поврзани производи