Модерната Нордиските Патка Фигурини Украс Дома Смола Животински Фигури Artesanato Knutselen Исклучителна Дома Декорација Самовила Украси
Ново - 39 %

Модерната Нордиските Патка Фигурини Украс Дома Смола Животински Фигури Artesanato Knutselen Исклучителна Дома Декорација Самовила

Залиха
DEN 2079.84
DEN 1269.00
Износот:


Материјал : Смола
Големина : Како што е прикажано на сликата
Стил : Модерна
Пакет : 1pc/картонска кутија
Пакување includs : 1pcx Патка украси
Карактеристики :
1.DIY Еко-пријателски,Исклучителна Изведба.
2. Одлична вила модел за дома, смола занаети.
3.Топ Роденден,Забава,Фестивал,Бизнис,итн.подароци, за пријатели,роднини,љубовници.
4.Убав избор, да home office лоби биро табела декорација украси додатоци.

Декларираните карактеристики

Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Бренд Име:
IAMPRETTY
Материјал:
Смола
Стил:
Југоисточна Азија
Тип На Производ:
Декорација
Употреба:
Дома декорација додатоци
Материјал:
Смола
Големина:
As shown in the description
Функција:
Дома декор, Украс, Подарок
Погоден за:
Art & Колекционерски
Име:
Патка украси

Поврзани производи