10pcs бесплатен превозот LM339 LM339DR СОП-14 Comparators Lo-Pwr Quad Напон нови оригинални

10pcs бесплатен превозот LM339 LM339DR СОП-14 Comparators Lo-Pwr Quad Напон нови оригинални

Залиха
DEN 27.36
Износот:


14950 електронска компонента комплет пакетот

Декларираните карактеристики

Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
LM339
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IGMOPNRQ
Пакет:
СОП
Примена:
pcb

Поврзани производи