Слатка Чипка bowknot дизајн Божиќ облечи на бебето девојки V деколте, вест фустан младата принцеза првиот комуникација vestido бебе облека
Ново - 6 %

Слатка Чипка bowknot дизајн Божиќ облечи на бебето девојки V деколте, вест фустан младата принцеза првиот комуникација vestido

Залиха
DEN 479.52
DEN 451.00
Износот:


Слатка Чипка bowknot дизајн Божиќ облечи на бебето девојки V деколте, вест фустан младата принцеза првиот комуникација vestido деца бебе облека од 0 до 18 милиони големина на лист(единица/cm) size 0-3м : 37cm должина,биста 23cm*2; големина на 3-6m : должина 38cm,биста 25cm*2; големина на 6-9m : должина 39cm,биста 26cm*2; големина на 9-12м : должина 41cm,биста 27cm*2; size 12-18 милиони : должина 43cm,биста 28cm*2; Забелешка : плочка мерка,таму можеби 1-3cm грешка,ве молиме да се разбере,ви благодариме! Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Лак
Материјал Состав:
Памук
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
Шарени Детството
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
фустан стил:
туту фустан
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук,Микрофибер
Тип На Објект:
бебе се облекуваат
боја:
мастило,розова,бела
Големина:
0 3м,3m,6m,9m,12m,18 милиони
Пакување:
1pcs фустан

Поврзани производи