САНДА Бренд деца часовници LED Дигитални Кварц Види Момче и Девојка, Студент Мултифункционален Водоотпорен Види Електронски Види
Ново - 45 %

САНДА Бренд деца часовници LED Дигитални Кварц Види Момче и Девојка, Студент Мултифункционален Водоотпорен Види Електронски

Залиха
DEN 1119.36
DEN 616.00
Износот:


САНДА Бренд деца часовници LED Дигитални Кварц Види Момче и Девојка, Студент Мултифункционален Водоотпорен Види Електронски Види

Декларираните карактеристики

Бендот Ширина:
20mm
Бендот Материјал Тип:
Гума
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Престане да се Види,Авто Датум,Заврши Календарот,Назад Светлина,Шок Отпорни,Аларм,Хронограф
Стил:
Спорт
Број На Модел На:
SD-757
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
15mm
Бренд Име:
Санда
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Материјал:
Смола
Бендот Должина:
22cm
Dial Дијаметар:
45mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Деца

Поврзани производи