Marebell 10pcs Алуминиум Курва Мувла Cupcake Сапун Торта Мувла Желе Пудинг Торта Мувла Кифла Печење Мувла Пекарница Тесто Алатки
Ново - 36 %

Marebell 10pcs Алуминиум Курва Мувла Cupcake Сапун Торта Мувла Желе Пудинг Торта Мувла Кифла Печење Мувла Пекарница Тесто Алатки

Залиха
DEN 239.52
DEN 153.00
Износот:

Marebell 10pcs Алуминиум Курва Мувла Cupcake Сапун Торта Мувла Желе Пудинг Торта Мувла Кифла Печење Мувла Пекарница Тесто Алатки Опис : користете висок квалитет на Алуминиум материјал, со ФДУ сертификација температура : -40 Да 220 Карактеристики : Невкусна, не-токсични, прашина-доказ, трајни и impermeable, лесен за чистење. Може да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер безбедно. Пакет : 10 компјутери Курва Мувла Пакет Тежина : 95 g. Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Декларираните карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
Marebell
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Комплет Број:
9-12
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта/Јајце Курва Мувла
Број На Модел На:
Алуминиум Легура Курва Мувла
Материјал:
Метал
Пакет:
10 компјутери Курва Мувла
cupcake:
cupcake облоги
materail:
Алуминиум Легура

Поврзани производи