Децата&Дама 2000MAH Smart USB Електрична Топлина Ракавици,Ски Водоотпорен Литиум Батерија Само Греење Ракавица,4 Прст&Рака Назад Загрева
Ново - 25 %

Децата&Дама 2000MAH Smart USB Електрична Топлина Ракавици,Ски Водоотпорен Литиум Батерија Само Греење Ракавица,4 Прст&Рака Назад

Залиха
DEN 1972.80
DEN 1480.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Ракавици Големина:
M
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Број На Модел На:
WS-520
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Бренд Име:
WARMSPACE
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Унисекс
Стил:
Новина
Функција:
Водоотпорен,Windproof,Не се лизга,Дише,да ги Задржи топло 3-4 часа
Внатре поставата:
Мазна ML поставата
Греење режим:
Електрична струја греење
Текстурата на материјалот:
Техника Водоотпорен Материјал
Батеријата:
Вклучува 2 парчиња батерии 3.7 V 2000MAH
Стил:
Спорт
Топлина Чип:
Флексибилни влакна греење чип

Поврзани производи