LUBINGSHINE Флексибилни Алки Нараквици Голем Круг Монистра Накит Multilayer Гроздобер Змија Хривнија За Жена Wristband Накит
Ново - 25 %

LUBINGSHINE Флексибилни Алки Нараквици Голем Круг Монистра Накит Multilayer Гроздобер Змија Хривнија За Жена Wristband Накит

Залиха
DEN 169.92
DEN 128.00
Износот:


LUBINGSHINE Флексибилни Алки Нараквици Голем Круг Монистра Накит Multilayer Гроздобер Змија Хривнија За Жена Wristband Накит
Количина : 1 парче
Боја : зелена како слика
Големина : прилагодлив
Класичен панк женски Нараквици
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
1. Плаќање прифатено : Кредитни картички, Пари booker, T/T, Western Union, итн. 2. Пакет : OPP Кеси as default. Кутии и други пакување е availble на барања.
3. Pls помогне да ни каже на претпочитаат боја на цел забелешка или да РАЗГОВАРАТЕ со нас, или ние ќе испратиме убав боја по случаен избор за вас. TKS.
Ве молиме имајте на ум pls, Ако малку боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако нема одговор во 2 дена ,Ние ќе го избере други убави бои за вас, ви благодариме!
Испорака Време : 2 до 5 работни дена по добивањето на плаќање. 5-10 дена за количество и OEM наредби.
Имаме за контрола на Квалитетот тим да бидете сигурни дека сите предмети се во добра состојба пред пратката.
АКО постои било квалитетот проблем се случува,pls контактирајте со нас во 7days откако ќе се добие производи,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас!
ВРВОТ ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ,НАЈНИСКА ЦЕНА САМО ЗА ВАС! ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
1.Нашата компанија е професионална производител на повеќето модерни Accesories и jewelries 2.Нашите производи ги вклучува : Jewelries, Шалови, перници и многу повеќе различни мода костими и елементи. 3.Конкурентна Цена и Одличен Квалитет
4.Примерок и испитување наредби се добредојдени. 5.Најдобра По-Продажба На Услуги. 6.OEM наредби се добредојдени.
За повеќе детали на прилагодување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт преку Трговија менаџер, Порака или e-mail.
Пријателски прво, ние секогаш се обидат најдобро да се направи подобро.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B1239
Стил:
Чешка
Бренд Име:
LUBINGSHINE
Затворач Тип:
Никој
Функција:
ретро
боја:
тренди нараквици за жена
Стил:
дама bijoux
Функција:
едноставен накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Должина:
elastic bracelet bangle
Пол:
pulseira masculina
Тренд:
шарм хривнија
квалитет:
Висок квалитет

Поврзани производи