Жешка ! Секси Чипка Гаќи жените долна облека Камшик Жена g String Лесна Жените Т Назад Гаќи Knickers долна Облека Краток Intimates

Жешка ! Секси Чипка Гаќи жените долна облека Камшик Жена g String Лесна Жените Т Назад Гаќи Knickers долна Облека Краток Intimates

Залиха
DEN 91.20
Износот:


Бесплатен Превозот емс висок квалитет топла продажба транспарентен секси кратко жените долна облека чипка гаќи tamptation долна облека секс thongs еротски g-стрингови камшик женска tangas ropa внатрешни работи г стрингови bragas intimates
Многу привлечни и секси!
Високо еластична
Големина на : не Постои една големина за следниве оглас, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го прочитате детални големини пред да ја купите!!!
Бесплатни големина, ќе одговара за XS,S,M,L
Половината должина : 56cm, најмногу се водат да 86cm.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Бренд Име:
shishangyouhuo
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Најлон spandex
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон,Spandex
Гаќи Тип:
G-String
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
NK43
Пораст Тип:
низок Пораст
Непристојни Слика:
No

Поврзани производи