2pc GWOLVES 1/8 РК Кабриолет Камион Скала Off-Road Пневматик Најлон плус тешко тркала Pathfinder пустелија сите terrainwheel за РК делови за автомобили

2pc GWOLVES 1/8 РК Кабриолет Камион Скала Off-Road Пневматик Најлон плус тешко тркала Pathfinder пустелија сите terrainwheel

Залиха
DEN 650.88
Износот:

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или треба и други производи. Ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде поволна цена.Со нетрпение очекувам да вашата помош.
2pc GWOLVES 1/8 РК Кабриолет Камион Скала Off-Road Пневматик Најлон плус тешко тркала Pathfinder пустелија сите terrainwheel за РК делови за автомобили
GWOLVES Воведува 1/8 РК Кабриолет Камион Off-Road Гуми со 25% Најлон Плус Дизајн. Голем посебна шема за широк спектар на терен. Со добра потпора и долготраен живот. Вид на тркала боја за да изберете од, големи гуми дизајн е вашиот прв избор off-road!
Нашите професионални гуми поврзување на технологија за да се обезбеди дека гумата не се отвори пластични стабилна работа!
Спецификации : Надворешниот Дијаметар : 115mm Внатрешен Дијаметар : 90mm Ширина : 42mm Хексагонална зглобовите : 17mm Боја:Црна Зелени Бело Одговара За 1/8 E-Кабриолет и Nitro Кабриолет И 1/8 Краток Клиент Пука

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
GWOLVES
Материјал:
Гума
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
1/8 гуми
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Гуми

Поврзани производи