Еден Пар 5m*5cm Бокс Обвива Памук Спортски Рака Боксерски Ракавици Еластичен Завој Muay Тајландски ММА Taekwondo Обука Рака Обвива
Ново - 5 %

Еден Пар 5m*5cm Бокс Обвива Памук Спортски Рака Боксерски Ракавици Еластичен Завој Muay Тајландски ММА Taekwondo Обука Рака

Залиха
DEN 479.52
DEN 456.00
Износот:


Карактеристики 3 метри/5 метри должина,5 см ширина од 100% памук, дише и влага wicking. Се користат за да се заврши околу вашата рака, зглоб и зглобот за да се добие поддршка за да се спречат сериозни повреди. Заштита на зглобовите на прстите и зглобовите. Погоден за taekwondo, бокс, вештина натпревари и дневна обука. Ве Молиме Имајте На Ум
1. Ве молиме овозможи 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.
2. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики со вистински објект.

Декларираните карактеристики

НИ Големина:
3M, 5M
Бренд Име:
Wesing
Број На Модел На:
BN1001
is_customized:
Yes
Тежина:
226g (48-67 kg)
Применливи Луѓе:
Машки
Материјал:
Памук

Поврзани производи