Висок квалитет ААА циркон пол женски пријател луксузни накит хривнија SL-003

Висок квалитет ААА циркон пол женски пријател луксузни накит хривнија SL-003

Залиха
DEN 239.52
Износот:


Декларираните карактеристики

Должина:
bracelet
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Бренд Име:
цунами накит компанија
Број На Модел На:
SL-003
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
се облекуваат
Обликотшема:
Цвет

Поврзани производи