XIX 2017 новодојдени за funda iPhone 6S случај 5 5S 6 6S 7 8 Плус X Мрачно тенка меки силиконски TPU маска за iPhone 7 случај

XIX 2017 новодојдени за funda iPhone 6S случај 5 5S 6 6S 7 8 Плус X Мрачно тенка меки силиконски TPU маска за iPhone 7 случај

Залиха
DEN 80.64
Износот:

Опис : 1. Усвојување на високо одделение материја, висок квалитет на меки силиконски TPU случај. 2. Висока резолуција со брилијантен боја репродукција. 3. УВ светлина излечи, високо отпорен на гребење печати. 4. Компактен, Лесен, Стилски. 5. Се спротивстави на нечистотија, дамките и е анти-статички и против пролизгување. 6. Прецизност профилирани случаи да се совршено да се вклопи во вашиот телефон. 7. Перат материјал за лесно чистење. 8. Заштита на вашиот телефон кога во bumping. 9. Директен пристап до сите порти и копчиња, без отстранување од случајот. Компатибилен модел : За Apple i Phone 5 5 S SE 6 6 S 6 Plus 7 7 Plus 8 8 Plus X Внимание : 1. Ние ќе ви понуди бесплатен превозот за сите нарачки. 2. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2~3 дена. 3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата нарачка информации се точни пред исплата, кога плаќањето се направи, вашата цел ќе дојде во превозот систем автоматски, тогаш не можете да откажете или промените вашата нарачка информации. 4. По 50 денови (Бразил 80days), ако сеуште не може да ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас навремено и ние ќе рефундирање на или препратете. 5. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорот, ние може да го реши вашиот проблем. На руски Пријател : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет. Ние не сме одговорни за nondelivery ако не обезбеди доволно информации кога прави нарачка.

Декларираните карактеристики

Материјал:
за iPhone 7 8 Плус, за iPhone 7 8, за iPhone 6 Плус, за iPhone 6 6S, за iPhone 5 5S SE, за iPhone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
Карактеристики:
Моден Телефон случаи
дизајн:
Апстракт,Транспарентен,Обична,Егзотични,Геометриски,Украсени
Бренд Име:
XIX
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
4.7-5.5 inch
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
matertail:
Меки Силиконски TPU
квалитет:
Висок Квалитет На+
Стил:
Британски стил/ Мрачно/ Црно и Бело
Пад на превозот:
Трговија На Големо/ Мало/ Капка Превозот
Целна група:
Девојки/ Момчиња/ Жени/ Мажи

Поврзани производи