Нови Професионални Мини Критична АУРОРА II LCD Тетоважа Напојување со Енергија Адаптер за Серпентина & Ротари Тетоважа Машини
Ново - 45 %

Нови Професионални Мини Критична АУРОРА II LCD Тетоважа Напојување со Енергија Адаптер за Серпентина & Ротари Тетоважа Машини

Залиха
DEN 3923.04
DEN 2158.00
Износот:


Нови Професионални Мини Критична АУРОРА II LCD Тетоважа Напојување со Енергија Адаптер за Серпентина & Ротари Тетоважа Машини Боја : Сребрена/Црна
Димензии : 2-7/8" дијаметар, 1-3/4" висина
Тежина : 6.4 оз
Излезен Напон : 1.5 v - 16v
Компатибилен со сите серпентина и ротари тетоважа машини
User-friendly ротари контрола притисни knob за да го вклучите/исклучите, исклучете режими, и промена на напон
Боја на промена на напон индикатор
Две подножјето на возилото режими за сликање - одржува или еден
Скок-проектот на владата функција за ротари тетоважа машини
1/4" моно џек влезови за стандард клип мозок и подножјето на возилото (подножјето на возилото не е потребно да се кандидира)
CNC-машински елоксирани алуминиумски домување
Вграден-во магнети и силиконски костец дозволите за користење на различни површини
Адаптер вклучуваат

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Сребрена
Тип:
тетоважа напојување
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Број На Модел На:
JM-01
Бренд Име:
ЈУНИ.М
боја:
Црна, Бела
Излез:
1.5--17v
Количина:
1pc
Тежина:
450g

Поврзани производи