Ѓ. J4Z Бренд Нова Жешка Популарни Едноставна Исклучителна Стил Уво Studs Двојна Златна/сребрена/бисер Три Видови На Студ Обетки За Жени
Ново - 20 %

Ѓ. J4Z Бренд Нова Жешка Популарни Едноставна Исклучителна Стил Уво Studs Двојна Златна/сребрена/бисер Три Видови На Студ Обетки

Залиха
DEN 114.72
DEN 92.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Ѓ. J4Z
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
кука
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E3703
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Состојба:
Нова без ознака
боја:
како на слика
Occassions:
партија,годишнина,ангажирање,свадба
Висина:
1.2 см
Ширина:
0.6 см

Поврзани производи