Вистинска Кожа Паричникот Мулти-Картичка Паричникот Криејтив Свадба покани ласерски engrave Сопствени Зборови се Омажи за подарок за Groomsman Паричник
Ново - 44 %

Вистинска Кожа Паричникот Мулти-Картичка Паричникот Криејтив Свадба покани ласерски engrave Сопствени Зборови се Омажи за подарок

Залиха
DEN 911.04
DEN 510.00
Износот:

Други Lanuage е на Располагање ,Како француски и Русија! Сите други паричник во нашата продавница ние, исто така може да нудат сопствени услуги!
Конзервација на кожа 1.
Земја
Превозот tius
Забелешка
САД
7-14 дена
>20 дена, контактирајте со нас
Австралија, Канада, Велика Британија
15-25 дена, soustiuss 30 дена
> 30 дена, контактирајте со нас
Франција
15-28 дена, soustiuss 30-35 дена
> 35 дена, контактирајте со нас
Русија, Бразил, Шпанија
20-40 дена, soustiuss 40-45 дена
> 45 дена, контактирајте со нас
Друга земја
Нормално 25-30 дена за да стигнат до
> 30 дена, контактирајте со нас
Custousr Servicer Работи Tius (Пекинг GMT+8 Tius Зона)
Понеделник-Петок
Сабота
Недела
8.Тоа е исто така познат како "нафта кожа" или "крава масло кожа",и припаѓа на високо-одделение кожа. Ние ќе рефундирање на куповната цена, Враќање поштарина и осигурување полнење е не се враќа за да се врати ставки и ставки за да се врати, мора да се во НОВ и во ДОБРА состојба. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и полни имиња се апсолутно точни. Ви благодариме за вашето разбирање.Постои многу тенки елегантни слој на површината.Тоа обично трае околу 25~50 дена за стоката да пристигне Преку Кина, воздухот е-mail пораки и 5~7 дена преку DHL, FEDEX, UPS-от и ТНТ.
Поради Прирачник за мерење, големината ќе биде 1-2cm грешка, ве молиме бидете сигурни дека од него, ви благодариме
1. Најчесто животинско масло е mink масло, боја ефект на mink масло е многу малку, кожа боја ќе биде малку потемна кога ќе се стави mink масло за тоа, но бојата ќе се промени назад наскоро кога масло стане dryed,тоа е многу погоден за секојдневна Нега, Ние може да ви ги избрише од животинско масло на кожа со чиста рака или памук брис за нега на кожа 2.
Димензии : 12cm(4. Ако имате било какви прашања во врска со производите, pls контакт со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена по приемот.Површината е многу сјајни.
ние може да ви помогне да се печати натпис или фотографија на паричникот. Превозот начин да ја прифатиме како што следува
Квалитет
Сите производи се внимателно разгледани пред продажба и испорака, квалитетот е загарантирана.73 во) L*W*H
Материјал : масло кожа
Ова ќе биде добро "покани за Свадба" и добар подарок за Groomsman
ние може да се печати на зборови на паричникот,
Тоа ќе не чини многу.Ве молиме имајте на производи далеку од вода и нафта дамка.Тоа има природни зрна и удобно рака чувство.00 часот
Денот
Денот
Забелешка Ако имате било какви проблеми, пред да одам да се отвори расправа, или ја напуштат повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, Ние ќе ви одговори на вашата порака и да го реши вашиот проблем побрзо во текот на работното време, не може да одговори на сабота,pls се разбере, ви благодариме! Секогаш ние ги испратите сите парцели со препорачана пошта, со следење на број, ви благодариме!
*Овој образец е референца.
Повратни информации
Pls ни даде позитивни повратни информации со 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот. Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса.Тоа ќе се промени се повеќе и повеќе убави како што поминува времето на и ако сте одржување на добро.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Passcard Џеб,Монета Џеб,Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Објектот Ширина:
2.0cm
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Тежина:
130g
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Мажите Картичка Паричник
Паричници:
Мини Паричници
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
12.0cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Бренд Име:
Smirnoff
Декорација:
Писмо
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Стил:
Гроздобер
Објектот Висина:
9.5cm
Материјал Состав:
масло кожа Мажите Картичка Паричник
чанта:
мажите паричник
кожа:
масло кожа Луксузни Паричник
долго паричник:
долго мажите паричник
Вистинска Кожа:
паричникот мажи
паричници мажи:
кожен паричник чанта
walet:
Мулти-картичка малку паричник
чанта торба:
purses машки
Мини:
паричникот чанта
Тенок:
Smart Паричник

Поврзани производи