10 Компјутери Среќен некогаш ден Мали Слатки Торта Јајце Курва Cookie Печење кутии, Количка за Бисквит Подарок Пакување Кутија со Јасни Прозорецот
Ново - 9 %

10 Компјутери Среќен некогаш ден Мали Слатки Торта Јајце Курва Cookie Печење кутии, Количка за Бисквит Подарок Пакување Кутија

Залиха
DEN 502.08
DEN 457.00
Износот:

10 Компјутери "Среќен некогаш ден" Мали Слатки Торта Јајце Курва Cookie Печење кутии, Количка за Бисквит Подарок Пакување Кутија со Јасни Прозорецот
Она што е во кутијата ? - 10 компјутери торта бисквит хартија кутија со јасни прозорец Материјал : Висок квалитет бела paperboa Функција : Свитлива, со јасни прозорец на Апликацијата : Партија, Печење продавница Одговараат за : Колаче, cupcake, јајце курва, бисквит, печење Големина : 13.5x13.5x5cm
Големина на мал cupcake бисквит прозорец хартија кутија
Слики на мали cupcake бисквит прозорец хартија кутија
3 стилови може да биде choosed
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Декларираните карактеристики

Повод:
Број на Компјутери:
10pcs
Број На Модел На:
Среќен некогаш ден Мали Слатки Торта Јајце Курва Cookie Печење кутии
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Големина:
13.5x13.5x5cm
одговараат за:
Колаче, cupcake, јајце курва, бисквит, печење
Примена:
Партија, Печење продавница
Функција:
Со јасно прозорецот

Поврзани производи