10PCS/Многу Транспарентен Анти Шок Удар Меки Силиконски Случај за iPhone X 8 7 6 6s Плус 5s Кристално Јасно Гума Акрилик TPU Маска

10PCS/Многу Транспарентен Анти Шок Удар Меки Силиконски Случај за iPhone X 8 7 6 6s Плус 5s Кристално Јасно Гума Акрилик TPU

Залиха
DEN 671.52
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
За iPhone X, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 6 6s, За iPhone 6 6s Плус, За iPhone 5 5s SE
Бренд Име:
BuzzLee
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 8,iPhone X,iPhone 6,iPhone SE,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Едноставен,Спортски
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone

Поврзани производи