Bonsny Акрилик Капка Dangle Долго Yorkie Yorshire Terrier Куче Обетки За Жените Најновата Мода Девојка Додатоци Животинско Накит
Ново - 20 %

Bonsny Акрилик Капка Dangle Долго Yorkie Yorshire Terrier Куче Обетки За Жените Најновата Мода Девојка Додатоци Животинско Накит

Залиха
DEN 143.52
DEN 115.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
bonsny
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AE611
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо
боја:
multicolor
Големина:
28mm x 24mm
Нето тежина:
3.3 g
Повод:
Патување,Забава,Датира,Подарок,итн.
Пад на превозот:
Пад на превозот
Трговија на големо:
Најголемиот Дел Цена
is_customized:
Yes
Погоден за:
Пријател,Мајка,Сестра,Ќерка

Поврзани производи