10PCS 22mm Месинг Жица Тркала Четки Полирање Dremel Додатоци за Ротари Алатки
Ново - 25 %

10PCS 22mm Месинг Жица Тркала Четки Полирање Dremel Додатоци за Ротари Алатки

Залиха
DEN 187.20
DEN 141.00
Износот:

Карактеристики : 100 сосема нов и висок квалитет. Електрична мелница посветен жица четка. Погоден за резби во дрво, камен, метал deburring или отстранување на нечистотија. Може да се користат за descaling.
Карактеристики : Материјал : Бакар жица со Дијаметар од месинг четка : 22mm месо тело со дијаметар : 3мм
Пакет се Вклучени : 10pcs Месинг Жица Тркала Четка

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
fixmee
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
дувачкиот жица тркала четка

Поврзани производи