1 Buc/број 5*5 cm Круг & Плоштадот Чипка Ретро Гроздобер Дрвени Гума Печат Бележник DIY Декорација на Печатење со Висок Квалитет Јасно Марки

1 Buc/број 5*5 cm Круг & Плоштадот Чипка Ретро Гроздобер Дрвени Гума Печат Бележник DIY Декорација на Печатење со Висок Квалитет

Залиха
DEN 135.36
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1Q067-Q068
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација

Поврзани производи