420ml Нерѓосувачки Челик Термо Кригла Висок Квалитет Термос Шише Шише за Вода Кујна Вакуум Колби Изолирани Првенство Термос Thermocup
Ново - 35 %

420ml Нерѓосувачки Челик Термо Кригла Висок Квалитет Термос Шише Шише за Вода Кујна Вакуум Колби Изолирани Првенство Термос

Залиха
DEN 563.52
DEN 366.00
Износот:


8347354839144814
Информација за производот :
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик+PP
Капацитет : 420ml/350ml
Големина : покажува како на следнава слика
Боја : црна/сина/виолетова
Одржување на топло време : 6-12 часа

Декларираните карактеристики

Капацитет:
350ml, 420ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Шише Тип:
вакуум
Број На Модел На:
B023
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Термо Изведба:
6-12 часа
Функција:
Бизнис,Преносни,Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Feeyue
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство

Поврзани производи