1Pcs Централна Конзола Потпирач Заден Чаша Пијалок Држачот За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф 6 MK6 Автомобил Стил Додаток Шише Чаша Носителот Висок Квалитет
Ново - 32 %

1Pcs Централна Конзола Потпирач Заден Чаша Пијалок Држачот За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф 6 MK6 Автомобил Стил Додаток Шише Чаша Носителот

Залиха
DEN 1131.84
DEN 769.00
Износот:


Централна Конзола Потпирач Заден Чаша Пијалок Држачот За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф 6 MK6
Спецификации :
За адаптација на моделот : За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф 6 MK6
Применливи година : права 2005-2011 години
Боја : Беж, Црна
Производ големина : прибл. 180*140*130mm/7.08*5.51*5.11"
Тежина : околу. 354g
Количина : 1pc
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 x Чаша Носителот

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Пијалоци Носители
Материјал Тип:
како се покаже слика
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
354g
Објектот Дијаметар:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
13cm
Специјални Функции:
автомобил чаша носителот
Име На Модел:
чаша носителот
Бренд Име:
VODOOL
Карактеристики 1:
држачот на
Карактеристики 2:
телефон носителот
Карактеристики 3:
Автомобил Телефон Носителот
Карактеристики 4:
кредитна картичка во држачот
Карактеристики 5:
Автомобил Стил
Карактеристики 6:
клуч на носителот

Поврзани производи