Zerosky Анти Приватност 3D Криви Калено Стакло Целосна Покриеност Филм Заштита Shield Екран Заштитник за Samsung Galaxy note 8
Ново - 5 %

Zerosky Анти Приватност 3D Криви Калено Стакло Целосна Покриеност Филм Заштита Shield Екран Заштитник за Samsung Galaxy note

Залиха
DEN 338.88
DEN 322.00
Износот:


Zerosky Анти Приватност 3 D Криви Калено Стакло Целосна Покриеност Филм Заштита Shield Екран Заштитник за Samsung Galaxy note 8
Објектот Карактеристики :
Опис :
Нова Техника за Целосна криви на работ дел, не е рамен еден.
Контроли на екран на информации во рамките на гледање на површина од 30 Степен секоја страна, да ја заштитите вашата приватност
0.26 mm Ултра тенок дизајн
3 D Touch компатибилен
Изработени со Врвен Квалитет 9 H цврстина Вистински Стакло, отпорен на Гребење
Oleo фобичен слој за да се спречи отпечатоци од прсти или дамки, лесен за чистење
Анти-да се Загрози Филм, ако скршен, заштитник на паузите во мали парчиња кои не се остри.
Случај пријателски Дизајн
Пакет Содржина :
*1 x Анти Приватност Калено Стакло
*1 x ткаенина за Чистење (Бесплатен дар)

Декларираните карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Note 8
Бренд Име:
Zerosky
Пакет:
No
Број На Модел На:
fkn8qmA70923
Функција:
Анти Приватност Калено Стакло
Погоден За:
за Samsung Galaxy Note 8 2017

Поврзани производи