Piececool 7 Ѕвезди Нивото на Тежина 3D Метал Мозаик на Штит Човек Роботи Црвена Боја 3D DIY Собранието Модел Колекции за Деца Подарок

Piececool 7 Ѕвезди Нивото на Тежина 3D Метал Мозаик на Штит Човек Роботи Црвена Боја 3D DIY Собранието Модел Колекции за Деца

Залиха
DEN 767.52
Износот:

modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true САД $9 modname=ckeditor
Piececool 7 Ѕвезди Нивото на Тежина 3 D Метал Мозаик на "Штит Човек Роботи" Црвена Боја 3 D DIY Собранието Модел Колекции за Деца Подарок
Answer : ___________________________ Note : Ова Shield Човек Роботи е 7 Ѕвезди нивото на тежина , само оди напред и да го оспори тоа
Спецификации :
Тема : Робот 3d загатка
Име : Shield човек Роботи
Модел : P068-Р
Материјал : не ' Рѓосувачки железо
Тежина : 250g
Роботот Големина : L x 12.5 W 9.5 x H cm 14.7
Боја : Црвена
Количината на Загатка : 3 еез
Возраст : 14+
Степен на тежина : 7 ѕвезди
Функција :
Оригиналниот дизајн,Без лепак потребни.
Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет.
3 D Собранието Модел За Дома Деко или Пријатели Подарок.
Неверојатни детали и прекрасен DIY искуство.
Еден По еден им помогне на manual (рачно), лесно да се соберат.
Answer : ___________________________ Note :
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.Бидете внимателни на остри делови!
Пакет Се Вклучени :
1 x Piececool Shield човек Робот P068-Р 3 D DIY Загатка Играчка
1 x Упатството за
modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true US $119

Декларираните карактеристики

Предупредување:
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JWLELE
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
P068-Р
Стил:
Слика Статуа
Загатка Стил:
3D Загатка
Материјал:
Метал

Поврзани производи