За Huawei Чест Игра 5X / Чест 5X / за Huawei GR5 Покритие За Huawei GR5 Чест 5X Х5 Игра 5X KIW-TL00 KIW-TL00H Мека TPU Случај
Ново - 39 %

За Huawei Чест Игра 5X / Чест 5X / за Huawei GR5 Покритие За Huawei GR5 Чест 5X Х5 Игра 5X KIW-TL00 KIW-TL00H Мека TPU Случај

Залиха
DEN 122.88
DEN 75.00
Износот:

Посетете ја нашата Службен Store : https : //www.html
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Висок Квалитет и ниска Цена
4. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Квалитет на производи со најниската можна цена.
Нашите Предности >>
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Трговија на големо може да уживаат ГОЛЕМИ попусти и Брза испорака метод Бесплатен превозот
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за препродавач!
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет TPU + Луксузни Модни Шема + Бесплатен Превозот + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.com/store/all-wholesale-products/636329. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).Овие се купувачите одговорност.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Компатибилен Модел на Телефон : за Huawei Чест Игра 5 X GR5
3.
За Huawei Чест Игра 5 X / Чест 5 X / за Huawei GR5 Покритие За Huawei GR5 Чест 5 X Х5 Игра 5 X KIW-TL00 KIW-TL00 H Мека TPU Случај
Опис На Производот>>>
1. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.Совршено одговара на обликот. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Искусни КК постапка.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок
5. Нов Бренд на Модниот Мека TPU Телефон Случај
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .Фа shion дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Апстракт,Спорт,Сјајна,Симпатична,Животни,Цвеќиња,Ткаеше,Егзотични
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
BEBIRDCASE
Големина:
for Huawei Honor Play 5X GR5
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Стил:
Луксузна Печатење Телефон Случај
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Печатени Мека Мобилен Телефон
Пад на превозот:
Поддршка
Број На Модел На:
за Huawei Чест Игра 5X GR5
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa

Поврзани производи