Нов Лаптоп Батеријата за Samsung R45 P210 P50 P560 Q210 R40 R510 R560 R60 R70 АА-PB2NC6B АА-PB4NC6B

Нов Лаптоп Батеријата за Samsung R45 P210 P50 P560 Q210 R40 R510 R560 R60 R70 АА-PB2NC6B АА-PB4NC6B

Залиха
DEN 1126.08
Износот:

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние може да вети Батеријата што ја Користите увоз МОБИЛЕН направени од Jpanese/кореја.Имаме фабрика и 7 години продавница во Шенжен ,Ние имаме способност да се заштити квалитетот на батеријата.39 јас предлагам сте одбрале да се купи во Новите продавница !!! 1.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина .Ние брод предмети СЕПТЕМВРИ ,DHL,Fedex IP ЕМС.АКО купувачот мора да било проблеми на плаќањето ,ве молиме контактирајте како е можно поскоро.Бесплатен превозот предмети само за избраните countres,ве Молиме проверете превозот и Пакување листа fordetail.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да cantact ни прво, пред да ја напушти негативни.
Нов Лаптоп Батеријата за Samsung R45 P210 P50 P560 Q210 R40 R510 R560 R60 R70 АА-PB2 NC6 B АА-PB4 NC6 B
Заменливи батерија АА-PB2 NC3 B АА-PB2 NC6 АА-PB2 NC6 B АА-PB2 NC6 B/E АА-PB4 NC6 B АА-PB4 NC6 B/E АА-PB6 NC6 B АА-PB9 NC6 W АА-PB9 NC6 W/E АА-PL2 NC9 B Одговара лаптоп модел
ЗА SAMSUNG 70 A00 D/SEG M60 Аура T5450 Chartiz M60 Аура T7500 Calipa M60 Аура T7500 Cruza M60-Аура T5450 Chartiz M60-Аура T7500 Calipa M60-Аура T7500 Caralee M60-Аура T7500 Cruza NP-P50 NP-P60 NP-R40 NP-R40 Плус NP-R45 NP-R65 NP-R70 NP-X60 P210 P210-BA01 P210-BA02 P210-BS01 P210-BS02 P210-BS04 P210-BS05 P210-Pro P8400 Padou P210-XA01 P460 P460-42 P P460-44 G P460-44 P P460-AA01 P460-AA02 P460-Pro P8600 Pompeji P50 P50 Про P50 Про T2400 Tytahn P50 Про T2600 Tygah P50 Про T5500 Tahlia P50 Про T5500 Teygun P50 Про T7200 Torrin P50 T2400 Tytahn P50 T2600 Tygah P50-00 P50-C003 P50-C004 P50-CV03 P50-CV04 P560 P560 AA01 P560 AA02 P560 AA03 P560 AA04 P560-52 P P560-54 G P560-54 P P60 P60 Про P60 Про T2600 Taspra P60 T2600 Taspra P60-01 P60-C003 P60-CV01 P60-CV03 Q210 Q210 AS01 Q210 AS05 Q210 за повеќе FS01 Q210-FA03 DE Q210-FA04 DE Q210-FS02 DE Q210-FS03 DE Q210-FS04 DE Q310 Q310-AS04 DE Q320 Серија Q320-32 P Q320-Аура P7450 Benks Q320-Аура P7450 Darjo Q320-Аура P8700 Balin R39-DY04 R39-DY06 R40 R40 XIC 2050 година R40 XIP 2050 година R40 XIP 2055 R40 XIP 2250 R40 XIP 2255 R40 XIP 5500 R40 XIP 5510 R40-Аура C430 Corin R40-Аура C440 Chrizz R40-Аура T2080 Deron R40-Аура T2250 Dooly R40-Аура T5500 Dilana R40-EL1 R40-K003 R40-K005 R40-K006 R40-K007 R40-K008 R40-K009 R40-K00 A R40-K00 D R40-K00 E R40-K00 F R40-T2300 R40-T2300 Caosee R40/K00/SEG R408 R40 E003/SEG R40 FY03/SEG R40 FY04/SEG R40 K001/SEG R40 K003/SEG R40 K004/SEG R41-T2050 Malaido R41-T2060 Collin R41-T2250 Madea R410 R410-XA01 R410-XA02 R45 R45 Про R45 Про 1730 Bizzlay R45 Про C1600 Buliena R45 Про T5500 Bernie R45-1730 Cutama R45-C1500 Cerona R45-K004 R45-K005 R45-K006 R45-K007 R45-K00 D R45-К02 R45-K03 R458 R460-AS06 R460-AS09 R460-BS04 R460-XS04 R505 FS02 R505 FS03 R505 FS04 R505-FS05 DE R509-FA02 DE R509-FA03 DE R509-XA01 DE R510 R510 AS02 R510 AS04 R510 AS05 R510 AS07 R510 AS08 R510 FA01 R510 FA02 R510 FA06 R510 FA07 R510 FA09 R510 FA0 E R510 за повеќе FS01 R510 FS08 R510 FS09 R510 FS0 A R510 XE2 V 5750 R510 XE2 V 7350 R510 XE5 V 7350 R510 XS01 R510-AA01 DE R510-AS01 R510-BA01 R510-FA04 DE R510-FA05 DE R510-FS05 DE R510-FS07 DE R510-FS0 BDE R510-FS0 CDE R510-FS0 DDE R510-FS0 GDE R510-FS0 JDEP-R51 R510-FSX1 DE R560-AS05 DE R560-AS06 DE R560-AS0 BDE R560-AS0 CDE R560-AS0 DDE R560-AS0 EDE R560-AS0 FDE R560-AS0 GDE R560-AS0 HDE На Fatory детали
Работилница
1. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување .одлуката на нас финалето.Ако било кој дел е потребно да се замени,купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде сменето 5.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра custome услуги.Ние accpet western union трансфер ande кредит Плаќање.Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се retuened,купувачот ќе биде одговорен за такво оштетување или губење,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата На купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба 4.

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Новите
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
аа-pb2nc6b
Капацитетот На Батеријата:
4400mAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Тип:
Li-Ion
Батеријата клетки:
6 Клетки
боја:
Црна
Гаранција:
24Months
целосна capcity:
4400mAh
Тежина:
0.31 KG
Сертификат:
CE, ROHS
Големина:
30.60x4.8x2cm
Пакет:
Yes
Модел:
аа-pb2nc6b
мобилен:
Кореја,јапонски
Производи Статус:
Акции

Поврзани производи