Од нерѓосувачки челик кујнски алатки oiler инка вино симпатична кујна масло инка мали вода колба филтер инка
Ново - 28 %

Од нерѓосувачки челик кујнски алатки oiler инка вино симпатична кујна масло инка мали вода колба филтер инка

Залиха
DEN 408.00
DEN 294.00
Износот:


КАРАКТЕРИСТИКИ :
Од нерѓосувачки челик кујнски алатки oiler инка вино симпатична кујна масло инка мали вода колба филтер инка
ПЛАЌАЊЕ : 1. Alipay е прв метод на плаќање, ако треба и други начини на плаќање PLS контактирајте со нас. 2. Плаќањето треба да бидат средени во 5 дена или цел може да биде затворена. ПРЕВОЗОТ : 1. Овој објектот е БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот од страна на Пост Воздух Mail. 2. Тоа може да пристигне во повеќето адреса во 12-30 работни дена од Пост. За некои земји може до 30 работни дена. 3. Ние го прифаќаме Изразат која може да заврши испорака во 3-10 дена, како што се FEDEX, DHL, EMS, ТНТ, UPS-от, итн . ДРУГИ ПОЛИТИКИ : 1. Сите Предмети ќе биде потпишан помалку од 15 ДОЛАРИ на сметка. 2. Ние не сме одговорни за било обичај должност & увоз доход. 3. За проблеми со квалитетот на предмети, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање во рок од 15 дена по испорака. 4. Сериозни Купувачи Само!!! Pls проверете ги сите детали пред ставање на налози.

Декларираните карактеристики

Тип:
Готвење Алатка Поставува
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SH12142
Точка Бр.:
SH12142
категорија:
специјални алатки
Бои:
како слики
Продажбата на режимот:
Продажба

Поврзани производи