5pcs/многу DIY прирачник Закрпи Beaded Крпа Цвеќиња DIY Прибор за Облека Џемпер Декорирани 3D Цвет Печ
Ново - 8 %

5pcs/многу DIY прирачник Закрпи Beaded Крпа Цвеќиња DIY Прибор за Облека Џемпер Декорирани 3D Цвет Печ

Залиха
DEN 331.20
DEN 305.00
Износот:


Материјал : облека субвенција
1 lot = 5 парче
Големина : како слика се прикажани
Употреба : Може да се користи за облека декорација ,џемпер, маици декорација итн.
1.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
1.Цел ќе биде објавено во 1-3 дена по расчисти исплата. 2.Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. 3.Ние ќе се надоврзе на превозот статус по објавено, сепак меѓународната превозот е едвај контролира и трае подолго време отколку домашните превозот, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова кога ќе ги купите. 4.Цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
1. 90 дена Гаранција.Купи со доверба!
2 . Било DOA или неисправни (не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена.
3. Човекот-направени штета не е вклучена. 4. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да го потпише, кога ќе ја добијат.
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и за нас, Доколку сте задоволни со нашата предмети. "4, 5 Ѕвезди" Фидбек е нашиот живот, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение пред да ја напушти неутрален"3 Ѕвезди" или негативни"1,2 Ѕвездите" повратните информации. Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно изработени
Големина:
4.7 * 5cm
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
L-1237
Техника:
Beaded
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи