KIMHOME МИЛЕНИЧЕ ЕВА Пролет Поводник Најлон Стигнале Куче Поводник Рефлексивни Куче Поводник Божиќ Ноќ Безбедност Блиц Светлина Куче Додатоци
Ново - 30 %

KIMHOME МИЛЕНИЧЕ ЕВА Пролет Поводник Најлон Стигнале Куче Поводник Рефлексивни Куче Поводник Божиќ Ноќ Безбедност Блиц Светлина

Залиха
DEN 487.20
DEN 341.00
Износот:


ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ
Име : ЕВА рефлексивни пролет стигнале куче поводник
Материјали : најлон, Никел позлатен лим
Модел : Обичните модели, пролет модели
Големина : Јаже должина од 1,5 m, со дијаметар од 1.2 см
Применливи сезона : Сите Сезони
Тежина : 160g,220g
Погоден за домашни миленици : мали, средни, големи мачки и кучиња
4 причини не може да се замени
1.Шок апсорбер пролет дизајн, ефективна експлозија експлозија. 2.Никел-позлатен лим тока, не ' рѓа, подолг живот. 3.Користење на мисловните влечење јаже, куче одење во текот на ноќта повеќе безбеден. 4.ЕВА пена рачка, меки и удобни, не се повлече рацете.
1. нарачката тежина е помала од 2kg. Наш основен изразат такса е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Шпанија default изразат такса е Ali Express Saver Превозот и Ali Express Стандард на Превозот. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус овозможува примање и праќање, запечатување нагоре, планирање и испорака, итн и не обезбеди следење на информации од земјата на дестинација. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet овозможува целосно следење на истрага услуга.
2. ќе ја прими стоката треба да се земе 15-35 работни дена (Бразил е 15-60 дена). Ако не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на стока, како и одговори на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! За време на празничната сезона (Божиќ, лунарната нова година) времето за испорака може да биде подолг од вообичаеното. Ве молиме додадете 5-10 ден задоцнување.
1. ако стоката се оштетени во текот на транспортот, размената на товар на товар на нас, ако купувачот поради големината, бојата и други прашања треба да се врати, трошоците за превозот на товар на самите купувачи.
2. купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена по врачувањето, ако тие сакаат да го замени неисправни или неточни пратката.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.(1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение).
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди.

Декларираните карактеристики

Големина:
1.5m
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Тип:
Leashes
Куче Поводник Тип:
Стигнале Leashes
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Рефлексивни
Тип:
Кучиња
Производот Категорија:
куче поводник
Стил:
Обичните модели, пролет модели
Големина:
Rope length 1.5m, diameter 1.2cm
Погоден за:
мали, средни и големи кучиња, мачки
Функција:
Рефлексивни

Поврзани производи