2018 LONGBO Врвот Моден Бренд Кварц Бела Керамички Љубители на Луксузни Часовници Секојдневен Уникатен Дами Фустан рачен часовник Relogio Feminino
Ново - 50 %

2018 LONGBO Врвот Моден Бренд Кварц Бела Керамички Љубители на Луксузни Часовници Секојдневен Уникатен Дами Фустан рачен часовник

Залиха
DEN 1209.60
DEN 605.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бендот Материјал Тип:
Керамички
Бренд Име:
LONGBO
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
17mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
37mm
Бендот Должина:
23cm
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
LONGBO 8631
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
сценарио:
Канцеларијата На Повик Шопинг
види површина:
Високо Отпорни На Абразија Стакло
Функција:
време дисплеј. Шок Отпорни.Светла. Водоотпорен
Бесплатен превозот :
Жените Се Види Врвот Луксузен Бренд
Повод:
Роденден. Божиќ Подарок. Годишнина
Состојба:
Нов со ознаки
мажите часовници 2018:
Relogio Feminino & reloj hombre & montre homme&Erket Kol Saati
боја:
Бела.Роуз злато
За публиката:
Жените . Тинејџери. Девојки
Стил:
Моден Неколку Поставите Часовници.Водоотпорен Часовник

Поврзани производи