2017 Мека TPU Случај за Huawei Искачи G620S G621 C8817E/D Чест Игра 4 Силикони Задниот Капак на Телефонот Случаи за Huawei Чест Игра 4
Ново - 39 %

2017 Мека TPU Случај за Huawei Искачи G620S G621 C8817E/D Чест Игра 4 Силикони Задниот Капак на Телефонот Случаи за Huawei Чест

Залиха
DEN 122.88
DEN 75.00
Износот:

Совршено одговара на обликот. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Квалитет на производи со најниската можна цена. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините.
2017 Мека TPU Случај за Huawei Искачи G620 S G621 C8817 E/D Чест Игра 4 Силикони Задниот Капак на Телефонот Случаи за Huawei Чест Игра 4
Опис На Производот>>>
1.Овие се купувачите одговорност. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.com/store/all-wholesale-products/636329. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.Издржливи и перат. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Нашите Предности >>
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Трговија на големо може да уживаат ГОЛЕМИ попусти и Брза испорака метод Бесплатен превозот
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за препродавач!
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет TPU + Луксузни Модни Шема + Бесплатен Превозот + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок
5. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне.Фа shion дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
5.0
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Стил:
Луксузна Печатење Телефон Случај
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Печатени Мека Мобилен Телефон
Пад на превозот:
Поддршка
Број На Модел На:
за Huawei Искачи G620S G621 Чест Игра 4
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa

Поврзани производи