ТФ Машки Да MicroSD Женски Читач на картички Продолжување Адаптер Кабел Extender За Телефонот Автомобил GPS ТВ 10/15/25/46cm
Ново - 23 %

ТФ Машки Да MicroSD Женски Читач на картички Продолжување Адаптер Кабел Extender За Телефонот Автомобил GPS ТВ 10/15/25/46cm

Залиха
DEN 150.24
DEN 116.00
Износот:

1. Компактен дизајн, ултра мала големина. 2. Лесно да се инсталира, plug and play. 3. Поддршка на сите големина 16 GB, 32 GB 64 GB 128 GB Micro SD / SDHC картичка. 4. Компатибилен со GPS, DVD, DVR, ПРЕДВОДЕНА/LCD екран, или мобилен телефон паметен телефон итн. 5. Погодно да се тестираат многу SD мемориска-картичка на секој електронски уред кој поддржува за Micro SD(ТФ) мемориска картичка, PDA,паметни телефони, MP3, MP4, дигитална камера, GPS, итн. 6. Исто така се користи како extender или lnker кога вашиот уред има вграден Micro SD слотот за мемориска картичка и треба да се прошири надвор да се користи поголем SD мемориска картичка. Посебна Забелешка : Овој производ не поддршка за топла менуваат. Спецификации : Предмет Тип : ТФ Да Micro SD Картичка Читателот Продолжување Кабел Материјал : Пластични+FFC Боја : Како што се гледа на фотографиите Кабел Lenght : (прибл.) 10см/3.94"; 15cm/5.91"; 25cm/9.84"; 46cm/18.11" (Optional) ТФ женски адаптер големина : (прибл.) 9×5×15mm/0.35×0.20×0.59 во Конектор A : ТФ (Micro SD) Машки Конектор Б : ТФ (Micro SD) Женски Количина : 1 PC (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X ТФ Да Micro SD Продолжување Адаптер Кабел (ТФ/SD картичка не е вклучена) '

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
BGEKTOTH
Употреба:
Паметни Уреди
USB Тип:
Стандард
Број На Модел На:
ТФ Да MicroSD Продолжување Адаптер Кабел
Пакет:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Уверение:
CCC

Поврзани производи