Muti боја 5.5 мм blyth кукла додатоци кукла мини копчиња ултра мали смола круг копчиња кукла облека DIY додатоци
Ново - 15 %

Muti боја 5.5 мм blyth кукла додатоци кукла мини копчиња ултра мали смола круг копчиња кукла облека DIY додатоци

Залиха
DEN 168.00
DEN 143.00
Износот:

Пакет : 100pcs/многу со различни бои Diamter големина : 5.5 мм Детали за Производот
Плаќање :
1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,
bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,
TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
Пратката И Ракувањето Со :
1.Пратката ќе се организира во рамките на 1-7 бизнис дена откако плаќање е завршена.
2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.
3.Тоа обично трае околу 10-60days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.
За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации . Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
UbuyUsave
Материјал:
Смола
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
no
Пол:
Унисекс
Димензии:
5.5 мм
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Поврзани производи