100 компјутери Црево Заградата C Облик Фиксна Произлегува Држачот За Капе 4 / 7mm Градина Тревник Наводнување Цевка Вметнување на земјата
Ново - 27 %

100 компјутери Црево Заградата C Облик Фиксна Произлегува Држачот За Капе 4 / 7mm Градина Тревник Наводнување Цевка Вметнување

Залиха
DEN 303.36
DEN 221.00
Износот:


100 компјутери Црево Заградата "C" Облик Фиксна Произлегува Држачот За Капе 4 / 7mm Градина Тревник Наводнување Цевка Вметнување на земјата
Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник.
Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците.
100% Сосема нов и висок квалитет
Пакување : 100 компјутери
Боја : Црна
Вкупна должина : Околу. 11cm / 4.33 инчен
Се користи за одредување на 4/7mm наводнување капка по капка цевки цевка
Answer : ___________________________ Note : Sprinklers се покажува на слика, ако треба Sprinklers , ве молиме да го купите во нашата продавница.
Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.
Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали
разликите во тон на боја на слики и вистинскиот објект.
Ние и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение!

Декларираните карактеристики

Тип:
Наводнување Колекции
Број На Модел На:
001
Бренд Име:
Земјоделец бобо
Материјал:
Пластични

Поврзани производи