60g80g100g150g Тоне Бавно убодни Тресат Метал Jigging Риболов Лажица Железо Плоча Прозрачна Мамки Тешко да Доведе Длабоко Морето Риболов Убодни Мами
Ново - 20 %

60g80g100g150g Тоне Бавно убодни Тресат Метал Jigging Риболов Лажица Железо Плоча Прозрачна Мамки Тешко да Доведе Длабоко Морето

Залиха
DEN 291.84
DEN 233.00
Износот:


60g80g100g150g Тоне Бавно убодни Тресат Метал Jigging Риболов Лажица Железо Плоча Прозрачна Мамки Тешко да Доведе Длабоко Морето Риболов Убодни Мами
Спецификација :
Тежина
2 .1 мл/ 60g 2.8 мл/80g 3.5 мл/100g 5.3 мл/150g
Должина
87*24mm 90*25мм 98*28mm
110*38mm
Класа
бавно убодни бавно убодни бавно убодни
бавно убодни
Карактеристики На Производот :
1. Користење на увезената Јапонски ласерски хартија, Боја е брилијантен и шарени.
2. Тоа се lumnious лента.
Детали За Производот :

Декларираните карактеристики

боја:
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов
категорија:
Seawater Риболов Мамка
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
TB001

Поврзани производи