Нови DIY Дијамант сликарство рачно производство Дијамант Везови Леопард полн Плоштад Вежба Мозаик Крстот Бод Оркестарот Сликарство Подарок AA144
Ново - 50 %

Нови DIY Дијамант сликарство рачно производство Дијамант Везови Леопард полн Плоштад Вежба Мозаик Крстот Бод Оркестарот

Залиха
DEN 564.96
DEN 283.00
Износот:

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник . Доволно смола дијаманти.
[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. Ние направи shippments во 3-9days (според количината на вашата нарачка) по приемот на вашата исплата. Ние ги користиме Федекс/EMS /CPAM според вашата локација, и ќе добиете на следење на број во рок од 1-3 дена по породувањето. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата.околу 6-18working дена од EMS
C). Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо. не квалитет проблем). Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3.
Испорака :
1). Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка). Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати.околу 20-40working дена од кина пост воздух воздухопловната,руската земја обично треба повеќе денови
D). Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Време На Испорака :
А). Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо.околу 6-15working дена од UPS-от//Федекс
Б). Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Референца пред операцијата чекори. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Li Loye
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Тип На Производ:
5d diy дијамант сликарство
Применливи простор:
Спалната Соба & Дневна Соба
Ткаенина тип:
Платно
Дијамант тип:
Рубикова Круг Дијамант
Колекции во собата:
Алатки,Смола дијаманти,Printe
алатки:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
Тип:
diy дијамант сликарство
Шема:
Животните
Стил:
Европа

Поврзани производи