10 Јарди Виножито Морски Бран Печатени Пати во Текот Еластична 5/8 Spoondrift НЕПРИЈАТЕЛ Лента Webbing за DIY Headwear Влакна се Врзуваат на Косата Додаток
Ново - 16 %

10 Јарди Виножито Морски Бран Печатени Пати во Текот Еластична 5/8 Spoondrift НЕПРИЈАТЕЛ Лента Webbing за DIY Headwear Влакна

Залиха
DEN 168.00
DEN 141.00
Износот:


10 Јарди Виножито Морски Бран Печатени Пати во Текот Еластична 5/8" Spoondrift НЕПРИЈАТЕЛ Лента Webbing за DIY Headwear Влакна се Врзуваат на Косата Додаток
Имајте на ум 1 : Ако цел 3 многу(30yards), вие ќе добиете 6% попуст автоматски!
Забелешка 2 : Ако НЕПРИЈАТЕЛ цел износ е 10 или повеќе, целата цел ќе биде предаден од страна на Регистрирани Воздух Mail или e Packet.
Точка Име : Виножито Љубов Срца Печати Пати во Текот Еластична, НЕПРИЈАТЕЛ Лента М aterial : Најлон+Spandex, Еко-freindly; W idth : 5/8"(1.55 cm); C olor : како на слика; M, со цел : 10yards/број/боја; P roduct предност : Висок квалитет, супер еластичност, добра цена, одлична услуга; U мудрец : DIY headwear за коса, вратоврската, headband, DIY нараквица, wristband, и други коса додатоци.
Ние сме професионални фабрика во снабдувањето пати во текот еластична(и DIY влакна се врзуваат&headband), а ние имаме многу различни стилови, како што се цврсти, печати, вратоврска боја, метален, чипка, фолија и сјај..вкупно повеќе од 600colors. Pls се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку сте заинтересирани, ние сме мило да ви испрати боја листи за вас да се избере, ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : Еластична боја може да се разликува малку поради монитори.
Рок на плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт. Попуст Ние обезбеди добра корист попуст за голема количина цел, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку сте заинтересирани во, ви благодариме! Повратни информации Ако се satistied со нашите производи и услуги, може да ви pls ни даде 5 ѕвезди и добри коментари! Ако постои било каков проблем во врска со производи, pls се чувствуваат слободни да контакт прво, ние ќе се обидеме да ви одговори и да го решат проблемот што е можно поскоро! Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Материјал:
Spandex / Најлон
Број На Модел На:
171014023
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
виножито

Поврзани производи