Трговија на големо 20pcs Внатрешна Кол 17mm Неправилен Облик Шупливи Златни Прстени Жените Партија Панк Накит Додатоци Случајно Испрати
Ново - 30 %

Трговија на големо 20pcs Внатрешна Кол 17mm Неправилен Облик Шупливи Златни Прстени Жените Партија Панк Накит Додатоци Случајно

Залиха
DEN 197.76
DEN 138.00
Износот:


Детали За Производот
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Предмет : Ring
Материјал : Алуминиумски
Боја : Златна
Големина на : Внатрешен кол : 17mm
Повод : Годишнина, Подароци, Партија..
Пакет се вклучени : 20pcs x Прстени (Испрати по случаен избор)
Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот. e-mail. порака ..ние секогаш сме тука!
3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
Прстен Големина На Табелата
Накит Одржување
Плаќање
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре.
2. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
3. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
4. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
Превозот И Испорака
1. Ве молиме Имајте во предвид : Ако Производот износ повеќе од ние ќе брод од страна на EMS слободни кој се дојде во рамките на 3-15days; тоа е побезбедно и побрзо.
2. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена;
3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата;
4. Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас;
5. Пад на превозот : Ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел.
Услови за Продажба
Контактирајте Со Нас
1.Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн, Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа;
2.Вашето задоволство, нашите извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка;
3.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот задоволителен и направете ја вашата шопинг искуство пријатно.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Бренд Име:
imixlot
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ge
Метали Тип:
Легура
Површината Ширина:
Видете слики
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
bijuteria
боја:
Злато
Пакет:
Поединечно завиткани
копче:
Ангажирање Прстени
клучен збор :
прстени за жени
клучни зборови:
Панк прстени
жешка:
господарот на прстените
Нови:
bague femme
клучен збор:
anillos mujer

Поврзани производи