2017 Нови Девојки Дедо туту здолниште Божиќ партија девојки носат костим здолниште бебе туту здолниште Божиќ подарок
Ново - 5 %

2017 Нови Девојки Дедо туту здолниште Божиќ партија девојки носат костим здолниште бебе туту здолниште Божиќ подарок

Залиха
DEN 527.52
DEN 501.00
Износот:

Имајте на ум дека од 48 часа испраќање правило е применливо за продажба на мало наредби само .Ние обично се направи стоката како `дар` `примерок'on комерцијална фактура и ние се обидува да ви помогне да се минимизираат било GST или V.Сите стоки се тестирани 100% совршена состојба пред превозот
72 Часа Испрати
1. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата
трансакцијата ве молиме да ни пред тргнување било кој тип на повратни информации или да се отвори било Спор. Тоа трае 10 до 40 работни дена пристигна на вашата локација . ние ќе се одговори во рок од 12-24 часа . Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики.Но, ние ќе направиме максимални напори да брод во најкратко можно време. ние брод од страна на EMS со совршен попуст.Нашата компанија не рамо било давачки indestination земји.Но, можеме да notguarantee нема даночни давачки, како што е, зависи од нашето земјата политика.
Кога условите за тврдат дека се исполнети, може да се врати ставки за да нашата компанија без никаков трошок.
24 Часа Онлајн & E-mail
1. Големи нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не се опфатени со ова правило.
Девојки Божиќ туту здолниште дедо здолниште
Божиќ подарок
Материјали : најлон мрежа tulle
72 Часа Испрати
1. Ви благодариме. Ние ќе се обидеме најдобро да ги решите вашите проблеми.
4 ве Молиме контактирајте со нас пред испраќањето на стоката назад со е-мејл или онлајн сервис,
и ние може да ви понуди детални врати processures и бидете сигурни дека сето тоа оди непречено.
По нашата компанија го потврдува приемот на вратени предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот.Сите стоки се тестирани 100% совршена состојба пред превозот
4.Обично ние брод од страна на кина пост слободни. Ние и ветуваме дека ќе испраќање објекти под примерок нарачки на Ali Express во рамките на
24-72 часа (со Исклучок на празници) по потврдата на купувачот за плаќање на нарачката. ние брод од страна на EMS со совршен попуст. Имајте на ум дека од 48 часа испраќање правило е применливо за продажба на мало наредби само . Исто така, ние ќе ве остават позитивен фидбек. Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека причина нашата цена е толку конкурентна, се надеваме дека вашето враќање превозот надомест е помалку од$10. Тоа трае 10 до 40 работни дена пристигна на вашата локација . Големи нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не се опфатени со ова правило. Ние и ветуваме да нудат бесплатен врати превозот за Ali Express налози
ако купувачи прими предмети кои не одговараат на нивните онлајн описи објавено на Ali Express.Но, ние ќе направиме максимални напори да брод во најкратко можно време. А Т или други увозни даноци.Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас а исто така ни остави 5 ѕвезди
оценка. Наплата или замена барање е достапна во рок од 15 дена по парцела примени & враќање на itemin состојбата примени.
Ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн chating или е-пошта. Ние и ветуваме дека ќе испраќање објекти под примерок нарачки на Ali Express во рамките на
24-72 часа (со Исклучок на празници) по потврдата на купувачот за плаќање на нарачката.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Крпеница
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Новина
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
DOT019

Поврзани производи