6 компјутери Студија тешко suite хартија washi ленти 15mm*7m Гроздобер декорација ленти Математика физика Канцелариски налепници scrapbooking A6817
Ново - 40 %

6 компјутери Студија тешко suite хартија washi ленти 15mm*7m Гроздобер декорација ленти Математика физика Канцелариски налепници

Залиха
DEN 480.00
DEN 288.00
Износот:


6 компјутери Студија тешко suite хартија washi ленти 15mm*7m Гроздобер декорација ленти Математика физика Канцелариски налепници scrapbooking A6817
Функција :
Инспирација : Студија на канцелариски материјал.
Боја на каросеријата : 6 дизајн.
Големина : Wideth 1,5 см, Должина 7m.
Тежина : 10g.
Функција : Декорација / Album foto Scrapbooking tools .
Совет : Т неговата е 6 парчиња/многу, се меша со 6 различни бои.

Декларираните карактеристики

Тип:
селотејп
Број На Модел На:
Студија
Селотејп Тип:
маскирање лента
Бренд Име:
VALIOSOPA

Поврзани производи