за Nokia 6 5.5 инчен Мека Црна Силикони Класичен litchi ленти Случај за Microsoft Nokia 6 Случај покритие за Nokia 6 Силикони Случаи
Ново - 29 %

за Nokia 6 5.5 инчен Мека Црна Силикони Класичен litchi ленти Случај за Microsoft Nokia 6 Случај покритие за Nokia 6 Силикони

Залиха
DEN 186.72
DEN 132.00
Износот:

Руски Пријатели, ве молиме дај ни вашиот полно име за испорака, ви Благодариме! за Nokia 6 5.5 инчен Мека Црна Силикони Класичен litchi ленти Случај за Microsoft Nokia 6 Случај покритие за Nokia 6 Силикони Случаи
Добредојдовте на нашата продавница! Руски Пријатели, ве молиме дај ни вашиот полно име за испорака, ви Благодариме!

Декларираните карактеристики

Материјал:
Мека Црна силикони
дизајн:
Бизнис,Обична,Гроздобер,Мат,Егзотични
Бренд Име:
iSecret
Големина:
For Microsoft Nokia 6
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Мека Црна силикони Класичен litchi ленти
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Nokia
Тип:
Половина завиткани Случај
1 Погоден модел на телефон:
Случај За Nokia 6
2 Погоден модел на телефон:
Случај За Microsoft Nokia 6
3 Соодветен модел на телефон:
Случај за Nokia 6 силикони
4 Соодветен модел на телефон:
Случај покритие за Nokia 6
5 Почетниот екран големина:
5.5 инчен
6 Стил:
вид бизнис
7 Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
8 Карактеристики:
Мека Црна силикони Класичен litchi ленти

Поврзани производи